Reference a zkušenosti

Dneska se dá podnikat skutečně v jakémkoliv oboru. Pokud milujete gastronomii, otevřete si restauraci, jestliže milujete módu, založíte si svou vlastní módní značku. Jestliže chcete pomáhat podnikatelům, rozhodnete se zaměřit se na bezpečnost práce a požární ochranu.

Tento obor má skutečně budoucnost, vždyť už nyní se mezi námi pohybují podnikatelé, kteří si díky neznalosti BOZP koledují o pěkně mastné pokuty, pokud by k nim náhodou zavítala neohlášená kontrola ze státní správy.

Jestliže byste se skutečně rozhodli pomáhat podnikatelům, vaším konkurentem by byla společnost Extéria, která se na trhu pohybuje už nějaký ten pátek (konkrétně od roku 2011). Zaměřuje se právě na přípavu firem na neohlášené, ale i ohlášené kontroly. Pomáhá jim s bezpečností práce i s požární ochranou, provádí revize i pravidelná školení, která si klienti cení.

Firma za dobu, co působí na trhu, získala skutečně mnoho klientů, kteří udělili firmě vážně skvělé reference a recenze.

exteria reference

Extéria reference

Společnost Extéria zajistila školení všech zaměstnanců obsluhujících křovinořezy, sekačky a motorové pily. Pracovní úraz pomohla zapsat do knihy úrazů, sepsat záznam o úrazu a odeslala příslušným státním úřadům a pojišťovně. Jsme velmi spokojeni s jejich odborným profesionálním přístupem.

obec Čestlice

 

Oceňuji rychlost – pomoc byla skutečně ve chvíli, kdy jsme potřebovala. Díky firmě Extéria jsem připraven i na tu neohlášenou kontrolu z OIP.

                Tereza Podolská, Praha

 

Mohu jen doporučit, jako jednu z mála profesionálních firem, která mi ušetřila čas a nemalé finanční prostředky.

Majitelka sítě lékáren

 

Firma Extéria mi pomohla pracovní úraz zapsat do knihy úrazů, sepsat záznam o úrazu a odeslala záznam příslušným státním úřadům a pojišťovně. Jsem velmi spokojen s jejich odborným profesionálním přístupem.

                Jan Nový, Kladno

 

Nedávno jsem potřeboval vyřešit problém týkající se bezpečnosti práce. Bohužel jsem se nacházel pracovně na Slovensku. Firma Extéria však vyřešila problém i na tamější pobočce, i když jsem si smlouvu zřídil na pobočce v Česku. Díky a vřele doporučuji.

Spokojený klient z Brna

 

Děkuji lidem z Extérie za pomoc při kontrole z inspektorátu.

Petr Sladomel, Ostrava

 

S firmou spolupracuji už roky a nemohu si na nic stěžovat. Rok co rok lepší služby a stále nízké ceny. Díky.

Petr Nechleba, Žďár nad Sázavou

 

S tak fantastickou telefonickou podporou jsem se dlouho nesetkala! Pán byl moc milý a vše mi ohledně dotazu zodpověděl. Děkuji, určitě budu s firmou dál spolupracovat.

Agáta Krhovská, Praha

 

Ochota, profesionalita, nízké ceny.

Radim Hrdlička, Olomouc

 

Rad bych poskytl recenzi na společnost Extéria. Spolupráce po 5 letech je naprosto bez problému. Za tu dobu mě zastoupila u 14 kontrol a vždy bez pokuty. BOZP a PO dělají profesionálně, konečně firma, která je po cele ČR a muže zajistit všechny naše pobočky. Děkuji firmě Extéria a přeji hodně spokojených klientů, jako jsem já.

Alexej Nikulinovič, Praha

S firmou Extéria jsem spokojen, spolupracuji s ní už třetím rokem a nehodlám na tom nic měnit.

Štěpán Vaněk, Hradec Králové

Kvalitní služby za velmi nízké ceny. S konkurencí se to nedá srovnat.

Oldřich Sokol, Český Těšín

Perfektní komunikace a řešení úrazu zaměstnance. Exteria funguje a plní vše co slíbí. Za mě doporučuji.

Jana Strečná, Praha

Firma Extéria mě zastupuje už druhým rokem. Zatím mě u kontroly zastoupila jednou, vše proběhlo hladce a bez problémů. Technik přijel dokonce před kontrolou, aby vše prošel, a pak mě zastoupil na výbornou.

Adam Mikl, Litomyšl

Díky firmě Extéria za svižnou a rychlou pomoc v případě úrazu na pracovišti.

Lenka Ježková, Uherskobrodsko

Rád přidám i svou kladnou referenci s firmou Extéria. Firma mě profesionálně zastoupila, když se mi ohlásila kontrola z inspektorátu. Zastoupila mě skvěle, nic navíc jsem neplatil. Využívám roční balíček služeb.

Lukáš Kadeřábek, Aš

Rád bych se podělil o zkušenost s firmou Extéria. Spolupráce začala v roce 2012 a dodnes trvá bez jakéhokoli navýšení ceny. Měsíčně mě stojí BOZP a PO 440kč s tím, že u kontrol mě vždy zastoupila Extéria zdarma. U místního bezpečáka jsem platil 2400Kč měsíčně, v případě kontrol si účtoval tarif za najeté kilometry a i hodinovou sazbu. Firma Extéria mi nyní řeší firmu i na Slovensku. Za mě doporučuji, pomůžou, a hlavně za super cenu!

Karel Kroupík, Ostrava

Jaká je má recenze firmy Extéria? Já jsem spokojen jak s cenami, které jsou i po dlouhých čtyřech letech spolupráce stále nízké v porovnání s konkurencí, tak jsem spokojen s profesionalitou a vstřícností firmy.

Matěj Rychlý, Jihlava

Doporučuji Extérii. Díky techničce jsem kontrolu z OIP zvládl bez závad. Levná a odborně zpracována kompletní dokumentace BOZP.

Tomáš Libiš, Brno

Díky firmě Extéria se už nebojím kontrol z inspektorátu. Sice mě firma zatím zastoupila jen jednou, ale vše proběhlo “jako po másle”. Rád proto přidávám svou kladnou recenzi.

Petr Soukup, Praha

Extéria mi pomohla vyřešit pracovní úraz zaměstnance ve výrobě a byla i při následné kontrole OIP, a to vše bezplatně v rámci roční služby. Vše dopadlo dobře jen díky ochotě a rychlosti zkušeného technika z Extérie. S Extéríi spolupracuji druhým rokem a můžu jen doporučit.

Adam Havlík, Olomouc